| anonim_4396 a întrebat:

Va plac catelandrii sau pisicii?

Răspuns Câştigător
| Clarissaaz a răspuns:

Pisicutele. De ce? Eu am o pisicuta de 3 anisori, e o scumpa, o iubeschappy Pur si simplu cand ma vede sau cand imi aude vocea vine la mine, indiferent de situatie, cand aud despre animale de companie doar la ea ma pot gandi. Pot spune ca ea este cel mai frumos lucru care mi s-a intamplat happy Tu ce preferi?

| anonim_4396 explică (pentru Clarissaaz):

Prefer ambii, sunt mort dupa pisici, dar mi se pare ca, cainii sunt mai destepti

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Catelusii,ca sunt jucausi si simpatici si nu zaraie!

| maradi3 a răspuns:

Ambele specii...insa reci! happy

| Crucified a răspuns:

Pisicile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fan cutu, dar imi plac si celelalteanimalute.

| puscahoreangaion a răspuns:

Mie imi plac cateii

| Snowfall a răspuns:

Si cateii si pisicile dar mai mult pisicile.

| vegeta a răspuns:

Normal ca pituini si in plus sunt si mult mai destepti decat pisicile eu ma refer la caini cand am spus pituini dar am si eu un catel acasa si asa i-am pus numele pituinu si de aia am zis asa uite si tu un video pa youtube cu un bichon maltese si spune-mi tu acum ce-ti place mai mult cainii sau pisicile si cum am spus si mai devreme cainii au un plus asculta comenziile nu ca pisicile http://www.youtube.com/watch?v=X11n9UewhYg

| khittymik a răspuns:

Ambi