| CohanIrina a întrebat:

Va rog ajuta-ti-ma. E foarte urgent. Pisica mea are pui morti in ea si nu ii poate naste. Am avut o catelusa care a nascut pui morti iar dupa ce i-a nascut, a murit si ea la randul ei. Ce trebuie sa fac? Va rog spune-ti-mi. E duminica si nu cred ca veterinarii lucreaza duminica.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Imi pare rau. Citeste ce scrie pe aici: http://www.eva.ro/......-5929.html

Răspuns utilizator avertizat
| BizuBVBArmy a răspuns:

Suna pe cineva sa vina acasa un verinar ca sigur vine daca treaba e atat de gava
Altceva nu ai ce face. Daca veterinarul va veni o va opera pe pisica sa stii ca sa ii scoata pui din burta