| Dolxee a întrebat:

Va rog mult, ajutati-ma! Pisica mea era gravida si trebuia sa nasca de curand.Eu am fost plecata din localitate asa ca ea a ramas afara.Astazi cand m-am intors ea numai avea burtica, deci a nascut.Problema este ca nu stiu unde a nascut,iar ea sta numai in casa, cred ca nici ea nu stie.Este prima oara cand naste si este foarte ciudata.E foarte slabita si cand doarme,se trezeste instantaneu si incepe sa miorlae, se uita la mine si incepe sa se alinte si sa toarca.Tot cauta ceva intruna,se uita in jur, ma gandesc ca puii.Dar au trecut multe ore de cand a nascut si cred ca puii sunt morti pe undeva...dar pisica inca sangereaza.Sanii ei sunt mari si plin cu lapte,daca nu are pe cine alapta ce va pati? Va rog,ma poate ajuta cineva? nu stiu ce sa-i fac si imi fac griji pentru ea, nu stiu ce poate pati...

Răspuns Câştigător
| amdr001 a răspuns:

Pai nu poate pati nimic decat ceva psihic pentru ca nu isi gaseste puii... nu poate pati nimic pentru ca laptele se scurge si daca tot nu gasesti puii pe nicaieri atunci poti sa ii storci laptele cum se face si la vaci... cam ciudat dar mergewinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce oameni.