| Mrary a întrebat:

Va rog ajutati-ma!
Iepuroaica a fatat astazi, dar nu si-a facut cuib, nu si-a dat jos din blanita. Puii stateau prin cusca unu intr-o parte altul in alta! Nu erau acoperiti si afara nu era prea cald.
In concluzie iepuroaicei nu-i pasa de ei. Cativa au murit de frig sau de foame, nu stiu.
Am luat doi dintre ei si le-am pus intr-o cutie vata si i-am dus in casa. Erau inghetati!
HELP nu stiu cu ce sa-i hranesc si cum sa-i ingrijesc. Pana acum le-am dat lapte cu seringa si au mancat happy
Sunt adorabili!

1 răspuns:
| UsualBoy a răspuns:

NU MAI PUNE MÂNA PE EI. E posibil ca mirosul dobândit din cauza atingerii cu factori externi, să trezească suspiciuni iepuroaicei și îi va omorâ. (mânca)