| andrei45 a întrebat:

Va rog, am mare nevoie de ajutor! Pisica mea, este in a patra zi de ne-mancare, se joaca, bea apa doar putina, are 5 luni, este baiat, rasa metis. Vreau si eu un sfat: Trebuie sa ia ceva medicamente sau trebuie vazut de un medic veterinar? Va rog ajutati-ma! Il iubesc foarte mult, e ca un frate pentru mine si daca moare nu stiu ce ma fac!

Răspuns Câştigător
| BellaFoxyMaria a răspuns:

Cel mai bine, du-te la veterinar si eu am o pisica si eu m-as duce urgent la veterinar.Sau poate nu ii place mancarea aia.

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Eu zic ca a intrat in calduri
sigur nu mananca deloc, sau poate nu l-ai vazut tu
ia cumpara un pliculet pentru juniori si vezi daca mananca sau nu

| Urinatorul a răspuns:

In locul tau eram la veterinar dupa prima zi in care nu a mancat nimic.