| anonim_4396 a întrebat:

ajutati-ma nu stiu ce sa fac sad prietenul meu a aflat de o conversatie pe mess dintre mine si un baiatsad conversatia era ceva de genu ca nu il mai suport pe prietenul meu. cum sa il am inapoi? il iubesc mult sad acum mi.am dat seama... aveam 6 luni impreuna sad, multe planuri. il iubesc mult crying. vreau un sfat

5 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Iarta-ma ca iti spun, dar esti proasta rau! Cum naiba poti sa tradezi pe la spate persoana pe care o iubesti extrem de mult? Cred ca pe cel cu care l-ai barfit il iubesti mai mult, din moment ce ai hotarat sa-ti destainui secretele intime cu el, in loc sa o faci fata in fata, cu prietenul tau! Nu pot sa cred cat de cretin poate fi un om ca sa faca asa ceva! Uite : Hei, buna, iubitul meu a devenit enervant! Pa, pa! Iubitul afla... NE DESPARTIM! NUUU, NUUU, STAI, TE IUBESC DULCE, NU MA LASA! Pai cu naiba il iubesti acum? Inainte ce, nu-l iubeai?> E adevarat ca nu stii ce mult ai pana nu-l pierzi! Iubeste ce ai! Sincer, nu te cunosc, nici nu vreau, nici o funda nu vreau, nici sa-mi raspunzi nu vreau, dar chiar imi doresc ca baiatul acela sa nu se mai impace cu tine, esti sincer o scorpie! Ori asta, ori esti chiar atat de proasta incat spui ce-ti vine in cap. Mi-e rusine de tine, de ce ai facut, si ca inca ai avut tupeul sa pui intrebarea asta. Oricum, si prietenul tau e cam fraierut daca si-a gasit o blonda tampita care-l barfeste cu oricine! Sa nu indraznesti sa-mi raspunzi sau sa ma enervezi mai tare, ai facut deja destul! Doar din ce ai facut mi-am dat seama ca esti ORIBILA! Doamne ce ma enerveaza cand o tampita sfasaie de proasta inima unui baiat si apoi fuge dupa el si ii spune ca il iubeste! Haha, cauta-ti altul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana la urma care e frate faza? Il iubesti sau nu? Daca zici ca il iubesti de ce ai spus respectivului cu care ai vorbit pe mess ca nu il mai suporti pe prietenul tau?

E o chestie destul de ciudata, dar daca il iubesti trebuie sa iesi cumva din situatia asta.Dar nu e porblema noastra, e greseala ta, tu ai gresit... poate ai spus acele cuvinte fara sa te gandesti la ce spui..sau nu stiu.Dar si baietii au sentimente, ar trebui sa vorbesti deschis cu el, sa ii spui adevaraul daca il iubesti, daca nu..Ca si el se afla intr-o situatie destul de nasoala zic eu, pentru ca el credea ca fata pe care o are langa el il iubeste si tine la el, dar vestea asta cu conversatia de pe mess nu i-a prins bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana la urma care e frate faza? Il iubesti sau nu? Daca zici ca il iubesti de ce ai spus respectivului cu care ai vorbit pe mess ca nu il mai suporti pe prietenul tau?

E o chestie destul de ciudata, dar daca il iubesti trebuie sa iesi cumva din situatia asta.Dar nu e porblema noastra, e greseala ta, tu ai gresit... poate ai spus acele cuvinte fara sa te gandesti la ce spui..sau nu stiu.Dar si baietii au sentimente, ar trebui sa vorbesti deschis cu el, sa ii spui adevaraul daca il iubesti, daca nu..Ca si el se afla intr-o situatie destul de nasoala zic eu, pentru ca el credea ca fata pe care o are langa el il iubeste si tine la el, dar vestea asta cu conversatia de pe mess nu i-a prins bine.Eu nu stiu fata ce a fost in capul tau? Il iubesti, dar il vorbesti de rau pe la spate, cum vine asta? Nu cred ca o sa ai sanse sa fie din nou ca inainte.Dar asta e.ce o fi, o fi.E complicat si pentru el mai mult decat pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
| PsihinG a răspuns:

Problema MARE.
Daca il iubesti asa de mult, cum ai putut sa-l vorbesti de rau cu altcineva?
Acum, el cred ca si-a cam pierdut increderea in tine si cred ca nici macar tu nu-l poti invinui.
Exista totusi o mica sansa sa te ierte, sa-i spui ca nu stii ce-a fost in capul tau in momentul acela, ca pur si simplu te-a furat valul pentru ca erai la mess ( si se mai intampla), iar cand te-ai ridicat din fata calculatorului ti-ai dat seama ce ai facut si iti pare sincer rau.
Cere-i iertare si spune-i cat de mult il iubesti si poate asa il indupleci. MULTA BAFTA & altadata ai grija ce faci.