| Burunduk a întrebat:

am nevoie de un sfat...ma stiu cu un baiat de vara aceasta si intretinem deja si relatii sexuale, acum vreau sa fiu cu el, simt ca el e baiat pentru tot restul vietii mele si as dori mult aceasta, este un baiat destul de serios in privinta relatiilor cu o fata, de fapt il iubesc si am vorbit cu el despre tema aceasta si el a spus sa mai avem putina rabdare, ca timpul va arata totul ce sa fac, cum sa aflu ce vrea el de fapt? ajutati-ma va rog.(((

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si de ce te grabesti?
Iubesti si esti iubita,de ce nu te bucuri,pur si simplu,de ceea ce ai?
Iti serveste la ceva,iti face vreun bine sa stai sa te gandesti ce vrea el si unde veti ajunge?
Bucura-te de dragostea ta,draga mea,cat o ai, cu gandurile nelinistite si cu framantarile astea negative, nu vei reusi decat sa o alungi o ora mai devreme!

NOname
| NOname a răspuns:

De ce să-ți amărăști fericirea cu întrebări care nu au răspuns?
Crede-mă, nici el nu știe ce vrea, doar trăiește clipa, ceea ce îți recomand și ție. Sunteți încă foarte tineri amândoi, ca să vă complicați viețile inutil. Bucurați-vă de ceea ce aveți acum, iar dacă va fi să fie, o să fie...

| darrio2007 a răspuns:

Zic sa nu te grabesti.Cand un baiat spune asta sa stii ca ceva nu este in regula.Sau nu vrea sa se lege la cap daca nu il doare.Cel putin deocamdata.Stiu din experienta proprie.

| Burunduk explică (pentru darrio2007):

Mersi,dar cum sa iau cu el o discutie ca as dori sa aflu mai multe adica, sa-mi spuna daca vrea sa fie cu mine sau nu, caci eu ampresimtirea ca are pe cineva.si totusi ma gandesc daca el ar avea pe cineva de ce imi spune mie sa am putin rabdare si sa astept.nu stiu ce sa cred.(((

| darrio2007 a răspuns (pentru Burunduk):

Daca are intr-adevar pe cineva iti spune sa mai astepti pana va incepe sa o cunoasca mai bine. Apoi va face comparatie.Si la urma va alege. Sper sa gresesc. Oricum, Succes.

| Roxy_Rox_ana_1989 a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate...ai rabdare daca e sa fie al tau cu siguranta va fi...te pup, sa fii iubita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa astepti ca dca presezi prea mult pe chestia asta faci mai rau. relatia nu e destul de lunga incat sa-ti pui problema "de ce nu ma cere oare?". mai asteapta si vezi ce-o sa mai fie, casca ochii si urechile la tot ce se-ntampla si bucura-te de relatia pe care o ai. sunt o gramada de momente care duc la o casatorie. cel mai bine e sa fiti amandoi siguri ca asta e ce va doriti. numai bine!

| EuVreauMamiTu a răspuns:

Graba strica treabahee hee