| PaulButucaNicolasHey a întrebat:

Va rog cine imi da niste iteme sau bani pe metin2 ro orice server? Funda 100% si daca dati orice raspuns la o intrebare de a mea va dau funda si la aceea dar sa fie itemele bunicele..si daca s-ar putea si un cont..Va roooog....Va implor din suflet.Da-ti contul pe butucap@yahoo sau dati add sa-mi spuneti unde ne intalnim pe mess

1 răspuns:
| Simon_Darius_1999 a răspuns:

Ba baiatule, me deasupra ca metin 2 e unul dintre cele mai cacate jocuri, mai si cersesti iteme, eu te inteleg ca si eu eram ca tine, da... nu mai juca metin ca nu merita stresul. Mai bine pui energia aia intr-un joc mai bun.