| PaulButucaNicolasHey a întrebat:

Va rog cine imi da niste iteme sau bani pe metin2 ro orice server? Funda 100% si daca dati orice raspuns la o intrebare de a mea va dau funda si la aceea dar sa fie itemele bunicele..si daca s-ar putea si un cont..Va roooog....Va implor din suflet.Da-ti contul pe butucap@yahoo sau dati add sa-mi spuneti unde ne intalnim pe mess...

1 răspuns:
| BIMARY a răspuns:

Pai, d ece nu iti faci singur? Fratele meu are un cont de lvl 87, are iteme foarte bune, dar nu il da gratiswinking..Imi pare rauwinkingSper sa muncesti de unul singur la cont cum a muncit fratele meu! Bafta!; 3