| skenzorgfz a întrebat:

Va rog cineva cainele meu are TONE de purici pe spate, are sangerari, nu mannca, daca dau pe el cu apa curge sangele, si se tot scarpina in continuu, se screme, plange. AM NEVOIE DE O SOLUTIE IMPROVIZATA CARE SA OMOARE PURECII, sau va muri! Viata lui depinde de voi

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Atunci va muri. Ghinion.
P.S. De ce mama draq nu il duci la doctor? Cum de a ajuns in halul asta? Pina acuma ce ai facut, te-ai rugat la sfintul cremvusti?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Solutii improvizate care sa dea rezultate nu exista asa ca viata cainelui tau nu trebuie sa depinda de noi pentru ca nu are cum. E o magarie sa incerci sa responsabilizezi pe altii in felul in care o faci. Se pare ca tu esti improvizatie.

| DevilNight01 a răspuns:

Sincer chiar trebuia sa ai pui o zgarda anti purici acum nu stiu situatia posibil din nefericire sa fie prea tarziu

| skenzorgfz explică:

Dau funda