| sabrina2002 a întrebat:

Va rog frumos sa imi raspundeti cat mai repede la intrebarea mea pe 23 iunie plec in excursie cu scoala in dela dunarii cum pot saii impresionez pe oamenii am doar 10 ani cu o pot face? dau fundita si vot.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sa impresionezi oamenii? De ce? Ai doar 10 anilaughing.Cum ai vrea sa-i impresionezi? Poate doar printr-un comportament educat, o tinuta decenta si un vocabular frumos.

| Titanos a răspuns:

Te sui intr-o barca, mergi in mijlocul deltei arunci vaslele strigi ca vin Nazisti Tatari si Minerii te lasi purtata de curent oameni te vor salva(dupa ce vei primi o mama de bataie) si vei aparea la stirile de la ora. Succes garantat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu inteleg ce legatura are excursia cu impresionatul? In excursie te duci sa te distrezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum adica sa-i impresionezi, nu stiu la ce te referi?

| anabahebak a răspuns:

Te arunci in Delta, vei aparea si la stiri, toti vor fii impresionatii cum ai cazut tu accidental din barca laughing Ar fii bine sa stii sa inoti pentru acest plan laughing Ce sa mai succes garantat.