| SimonaNicoletaღ a întrebat:

Buna tuturor!
O sa se organizeze acum in iunie la scoala o "excursie" la mare pentru cei cu medii marihappy, am sa merg si eu. Acum intrebarea:
Ce ar trebui sa iau la mine? Mentionez ca stam 7 zilelove struck...
funda+vot
Ms!

Răspuns Câştigător
| CristiVssMămăligă a răspuns:

Pai exact ce iti iei si cand pleci cu parintii.Haine,crema pentru soare si pentru protectie,ochelari de soare, ceva de citit[ex.:reviste], etc...

Btw, frumopasa pozahappy.

2 răspunsuri:
| Escape a răspuns:

Placa de par, machiaje, rochite, o pereche de sandale, o pereche de tenesi, costume de baie ( 2 macar ) balerini,maieuri, fustite, telefon, bani, laptop (daca ai ), mp3, si cam atat big hug distractie placutaaa :* funda?

| Diiana232997 a răspuns:

In primul rand haine: tricouri,maieuri,pantaloni scurti si lungi,rochite,fustite si sa nu uiti costumul de baie smug
Apoi papuci: sandale,tenesii,balerini (ce ai tu)
Prosoape,patura.
Sampon,gel de dus,sapun, deodorant, crema pentru bronz.

Cred ca, cam atat:d
Distractie placuta!smug