| sabrina2002 a întrebat:

Pe 23 iunie merg in excursie cu scoala in delta dunarii si vreau sa iii impresionez pe oamenii cu ceva am dor 10 ani cum o pot face?

Răspuns Câştigător
| Bellutza98 a răspuns:

Ce intelegi tu prin impresionat, fetita? Daca vrei sa impresionezi trebuie sa te imbraci frumos, sa te comporti bine si cel mai important lucru este sa fi tu insuti! Si de ce vrei asa de tare sa impresionezi? straight face
Este o excursie, mergi ca sa te distrezi cu colegii tai, atata tot.Succes si distractie placuta. happy