| gabrielaa a întrebat:

Va rog ii puteti spune cum fac papagali pui adica trebuie sa le cuperi ceva cuib sau cum dau fundita pentru raspuns

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Mai, pfff, nu fac ei pui nici sa te rogi, cu tot cu cuib. Nu au in apartament conditiile necesare, nici gand!

| putzulica a răspuns:

Nu fac deloc, trebuie sa aiba conditi speciale ca la ei acasa.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta intrebare o fac si eu. adica deja au inceput sa isi stranga pene si le'au pus intr'un colt al coliviei? ce se intampla?
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut oua de papagali, trebuie sa iti cumperi un cuib special, si in el pui rumegus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le trebuie o cutie speciala in care fac pui
le trebuie timp mult si pana fac pui