| Mike_7523 a întrebat:

Sunt din Bihor, Oradea si as vrea sa cumpar 2 papagali mascul si femela si nu stiu de unde... imi puteti spune?

FUNDA e a celui/celei care da un raspuns mai detaliat...

Răspuns Câştigător
| DeniiiD a răspuns:

Hello. Poti sa mergi in Lotus
Magazinul e chiar in capat vis-a-vis de Carrefour
Petshop se numeste parca. Sper ca te-am ajutat big grin

3 răspunsuri:
| eu_7509 a răspuns:

Pai gasesti la un petshop, gasesti sigur acolo si sar putea sa faca oua si daca face v-a face din doua in doua zile si face cam, 7, 8 oua chiar si zece

| ZapPy a răspuns:

Din cate stiu ii un magazin de animale langa mal, pe partea cu vandana da treci drumu de la vandana spre centru. Cum esti pe mal, in paralel ii soseaua aia micuta si ii o spalatorie acolo si alte magazine. Unu din ele ii un pet-shop din cate stiu happy porneste nu pe mal ci de acolo pe panta aia, langa unde vand aia lebenita si ia-o paralel cu malu, tot inainte... n-ai cum sa-l ratezi happy

| bug22 a răspuns:

Nu stiu daca mai e actual, eu am luat de la un crescator, ca preturile la magazine sunt "un pic umflate" ID-ul lui: istvanberes88, are papagali frumosi.