| Emy007 a întrebat:

Va rog imi puteti spune ce lucruri sa fac in vacanta.
Cele mai bune idei primeste funda (promit)!

Răspuns Câştigător
| madalinaDK a răspuns:

Pai,iesitul cu prietenii si cititul clar sunt scoase din discutie, pentru ca toata lumea face astalaughing.
Poti incepe un sport, cum ar fi innotul.
Poti incepe sa canti la un instrument.
Daca ai mai multi prieteni poti face o "trupa", adica sa va intalniti si sa zdranganiti pana va plictisitihappy.
Acum depinde si cati ani aithinking, unde locuiesti si alte detalii. Lasa mai multe detalii si te mai pot ajuta happy

4 răspunsuri:
| ligiligi a răspuns:

Buna!
Cel mai relaxant lucru cred ca e sa DORMI.
Eu ma duc cu fetele la "bataie cu apa".
Poti sa cauti un film bun si sa te uiti.
Stai pe calculator, laptop etc...
Poti sa faci o excursie ca sa ai o amintire frumoasa in aceasta vacanta.
Poti sa mergi la strand.
Poti sa mergi in vacanta la bunici sa dormi.
Sa iesi in oras.
Poti sa iti cumperi un papagal care te apuci sa il dresezi(am un perus si ma ocup mult de el).
Iti strnagi bani daca iti trebuie un lucru care vrei sa ti-l cumperi.
Iti cumperi o piscina si poti sa te balacesti cu prietenii, familia.
Iti descarci un Sims 3 si devi independent de el big grin.
Succes!

| ligiligi a răspuns:

Dependent am vrut sa zic tongue.

| Flynn2001 a răspuns:

Sa te dai cu skate-boardul, sa alergi, sa mergi cu bicla, sa citesti, blablabla

| Emy007 explică:

Raspunsurile au fost bune (madalinaDK si ligiligi). Dar cu ajutorul lui Madalina mi-am amintit cum faceam vancatele trecute ma distram cu prieteni si cieam lasam calculatorul.

Ps1>Daca ma fac senior iti dau si tie lilgiligi vot.
Ps2>Deja stiu sa cant la un instrument dar nu m-am gandit cu cine fac trupa
(I like ROCK)