| IoanaSorina a întrebat:

Hello TPU! :3 Vreau sa fac cadou dirigintei mele, si nu situ ce sa ii cumpar. Imi puteti da cateva idei? O sa ii i-au un tort, dar mai vreau inca cateva lucruri happy Vreau raspunsuri pana maine! Cine imi da cele mai bune idei primeste funda! :*

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

O urare video de la tine fiecare elev din clasa ta. O sa iasa super daca il organizati cu lux de amanunte. In pus, videoul o sa ramana o amintire super!

2 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Un buchet de trandafiri, o felicitare si, eventual, un stilou/o carte. Numai bine!

| Toc_Sebi_1998 a răspuns:

Pe langa tort ii mai poti da un ghiveci cu flori, ciocolata(rafaeleo, ferero roche, etc din astea mai "sofisticate") si un pachet de cafea. clasa mea asta i-a dat dirigintei de ziua ei.sau daca vrei sa zicem sa sunteti 25 in clasa adunati 10 lei ii luati o floare de 50 de lei iar ceilalti 200 de lei ii pui intr-un plic. A si nu uita de o felicitare.