| Mari03 a întrebat:

Imi puteti spune cateva idei pentru a a face un PowerPoint despre orase sau tari. Promit funda.

Răspuns Câştigător
| Alisayer a răspuns:

Daca cunosti power poin atunci nu ai nici o problema.Imaginatie: de exemplu poti pune imagini cu tara/orasul, careva informatii insa in linii generale, cei mai principal.Ca o prezentare sa iasa bine, nu e nevoie sa o incarci cu multa informatie.
Te sfatuiesc sa folosesti power poin 2010, aici ai cu mult mai multe chestii interesante decit in versiunile mai vechi.Succes!

1 răspuns:
| Alisayer a răspuns:

Inca ceva am uitat sa-ti spun, mai poti adauga niste animatii tot legate de orasul /tara respectiva.Si careva sunete mai poti adauga.Defapt multe chestii interesante poti face.
Daca imi mai vine vreo idee iti scriu.