| SuntFata a întrebat:

Va rog sa raspundeti urgent! E ceva urgent! Hamsterul meu "mishu" a sarit dintr-o albie care imi este mie putin mai joasa de genunchi.este cam a 3 a oara can face asta dar de data asta nu il mai gasesc! si nu imi pot explica cum a sarit! L-am mutat de mult timp acolo ca sa aiba mai mult spatiu si nu a sarit dar acum de la un timp tot sare! nu stiu cum sa il gasesc ca am cautat in toata casa si parca a intrat in...parchet! Nu aveti idee cum sa il fac sa nu mai sara? Va rooog! Sunt disperata!

2 răspunsuri:
| justme4 a răspuns:

Si eu mi-am pierdut o data hamsterul si l-am gasit sub pat in sufragerie, unsh, incearca sa cauti sub paturi, dulap, pune-i mancare pentru ca asa s-ar putea sa-l gasesti happy Succes

| uioplopi a răspuns:

Pai tine-l intr-o cusca iar daca nu sta nu stiu ce sa mai spun.