| PPD a întrebat:

Va salut!

Sunt interesat sa cumpar un hamster sirian, dar nu stiu de unde. In pet shop-uri mari tip Animax/Zoomania (cel putin unde sunt eu, in Constanta) nu sunt tinuti.

Am cautat si pe OLX dar nu am gasit nimic in apropiere si nu vreau sa comand un pui de la distanta lunga, de la cineva care nu e crescator.

Exista cumva sansa ca magazinele mari de tip Zoomania/Animax sa poata sa aduca la comanda?

Exista ceva crescatorii autorizate prin tara care ofera transport ok?

Are rost sa incerc pe la petshop-urile mici?

Multumesc.

1 răspuns:
| lazzaruss34 a răspuns:

La petshop-ul din orașul meu sunt hamsteri, la zoocenter, dar nu cred că îl ai în orașul tău!