| mastersinky a întrebat:

Vand catelus de rasa beagle, numai 2 luni, tricolor, microcip, pasaport, carnet de sanatate + accesorii - 250 euro... id messenger:davidcurea@yahoo.com sau numar fix 021/781.08.06

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

Mai bine pui anuntu pe site-uri de specialitate acolo intra cei interesati daca pui si o poza e mai bine

3 răspunsuri:
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Abia ti l-ai luat si acum il dai? Ce s-a intamplat?happy

| alexdop21 a răspuns:

Mama cum suna anuntul tau, zici ca este o masina, auzi catelu e full option sau are doar pack-ul de baza? prezinta-ti frumos animalul

| florar a răspuns:

Pentru catei e foarte stresant sa schimbe stapanul. esti sigur? daca ai avea rabdare ai fi rasplatit. acum, vinde cainele si ia un simulant, pare mai potrivit pentru tine... pana ai sa inveti sa iti asumi raspunderea pentru viata cuiva micut si prostut