| Florys a întrebat:

Vinde cineva cainii de rasa? Ofer maxim 200ron! Astept oferte din orasele Calarasi, Bucuresti si Ialomita!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Tu vrei caine cu maxim 2 milioane si sa fie si de rasa? :o o. O. Ei bine, mult succes. Eu mi-am cumparat un cutu de rasa cu 7-8 milioane. Cel mai ieftin din ziarwinking. Te sfatuiesc sa cauti in ziar, dar o sa gasesti cu minim 5-6 milioane happy.

| Florys explică:

Am gasit cu 4 milioane, pui de rottwailer.

| Florys explică:

Nu mai este nevoie, am cumparat un pui de rottwailer cu 4 milioane.

| secret_2443 a răspuns:

Eu am pui de pekinez da sunt din brasov

| Sylvy13 a răspuns:

Da e aproape imposibil sa gasesti un caine de rasa cu 200 lei doar daca nu cumva e pe moarte si vrea stapanu sa scoata niste bani pe el sau ori e foarte batran si nu mai pot sal tina.Eu am dat pe al meu 1200 lei...deci mult noroc sal gasesti