| Andreea_1983 a întrebat:

Voi ce animale de companie aveti?
Eu am un catelustongue

Răspuns Câştigător
| Flory200 a răspuns:

Un catelus, Tigrut.
Nu l-as da pentru nimic in lume.Este micut si foarte dragutbig grin
Il iubesc.Seamana putin cu catelul din imaginea te de la profilkiss
Si cum spuneam...Il iubesc. E cel mai dragut cutu din toti cei care i-am vazut si sincera va spun ca daca m-ai pune sa scriu un caiet despre el as face-o chai azibig grinbig grinbig grin

14 răspunsuri:
| Alina140663 a răspuns:

2 zebre australiene si un pestisor betta.sunt puiutzi pei.love strucklove strucklove struck

| DoDo a răspuns:

Un catel.
Bobitza il cheama dar el nu sta cu mine in bloc este la bunici si mi-e dor de el dar il vizitez in wekend si il iubesc mult de tot nu este un caine,, cumparat,, l-am gasit vara aceasta pe strada si l-am loat acasa si l-am crescut a fost o perioada trista pentru el ptr.ca odata a dat masina peste el dar si-a revenit! Acum este bine fundita?

| glamour a răspuns:

Tot un caine, are 3 ani jumate si il cheama Rocky(as fi preferat sa ii pot spune la maturitate Rock insa mister nu raspundelaughing)

| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu am 2 iepurasii si o broscuta testoasa pe iepurasii ii cheama bella si maya iar pe broscuta rocky.

| NimeniCelebru a răspuns:

Eu am o catelusa:Maia(shih-tzu)si un papagal:Gimilaughing
Ii ador:X
Pupici dulci, dulci:*:*

| Bya132 a răspuns:

Buna!

Eu am o catelusa love struck

O iubesc tare mult, Sasha, numele ei, nu as da-o pentru nimic in lume!
Mai am un caine la munte, pe care il impart cu varul meu enervant x(... Nero se numeste, este batran, ma iubeste tare mult, cand plang sau cand sunt ranita el ma linge pe obraz ( sau unde am rana ) si incearca sa ma inveseleasca. Il iubesc mult!
( mai ales ca la muscat pe varumiurolling on the floor )

Catelul tau, sa fie sanatos si sa iti traiasca!

Numai bine!

| Andruza a răspuns:

Și eu am tot un cățel.
Bobbylove struck

| marett16 a răspuns:

Am un bichon maltez, pe nume Riky, un bullmastif pe nume Bart si un motanel Cezar.

| Llillium a răspuns:

Eu am o nimfatongue

| Deni4you a răspuns:

Si eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot un catelus.

| LoveIsMyDrug a răspuns:

Un motanel big grintongue

| dumitrita25 a răspuns:

Salut eu am un catel, pisica, papagal, vaca, cal, capra, oaie, gaini, cocos, peste, paun, gisca, taur, iepure, elefant sunt multe nu? eu sunt de la tara

| roky26 a răspuns:

Eu am 2 papagali si un calelusi.