| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce credeti, preferati martisorul traditional sau handjob? stiti sa faceti?

10 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Prefer blowjob laughing

| RloveR a răspuns:

Handjob? Tu te auzi ce zici? Probabil te referi la "handmade". Si da, prefer unul traditional. happy

| anonim_4396 explică (pentru RloveR):

Da...dar uite: http://www.youtube.com/watch?v=-RyvJKFB7vQ

:))

| Bezea a răspuns (pentru anonim_4396):

Fenomenal când am auzit "Ai făcut multe persoane bucuroase cu aceste handjoburi" eram pe jos.

| AlinaaAli a răspuns:

Traditional :X

| Bezea a răspuns (pentru AlinaaAli):

Serios?

| AlinaaAli a răspuns (pentru Bezea):

De ce nu incetezi cu bagatu' in seama?
N-am marunt!

| Bezea a răspuns (pentru AlinaaAli):

De obicei oamenii care gândesc atunci când observă că au greșit la ceva tac. Tu din ce categorie faci parte? Citește iar întrebarea care a fost pusă.

| AlinaaAli a răspuns (pentru Bezea):

Si care e problema? n-am inteles!
Taca-ti pleanca si nu te mai baga in seama!
Cerseste atentie in alta parte!
Si poti sa comentezi cat vrei ca nu te iau in seama oh go on
Asa ca da-i drumul!
Sa ma anunti cand ai terminatwinking

| Bezea a răspuns (pentru AlinaaAli):

"De obicei oamenii care gândesc atunci când observă că au greșit la ceva tac. Tu din ce categorie faci parte? "

Din categoria care trece la injurii mulțumesc pentru raspuns fătucă.