| mikella a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti la munca si va plictisiti? Ca eu una innebunesc! astept pareri

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

Trimit sms-uri in prostie, citesc o revista, mai intru pe net, intru in vorba cu clientii, imi fac unghiile...etc

12 răspunsuri:
| hashe86 a răspuns:

Poi munceste ca doar de aia esti platita!winking
@enigma: you wish! stiu ca e noapte dar lasa visele.

mlm
| mlm a răspuns:

Ori de cate ori am liber intru pe acest site si raspund celor care au nevoie de noi.

| Sara2 a răspuns:

Stau pe mess pe TPU sau ma uit la tv ...asa servici sa tot ai da ma plictisesc chiar si asa 24 ore la munca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt gigolo.iti dai seama acum ce fac eu la munca? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista plictiseala la munca.Munca e munca. Daca ar fi plictiseala acolo s-ar numi stat degeaba, vizita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmm si cand te gandesti cate persoane cu familie au fost disponibilizate... Ei ar munci orice ca sa aiba ce da de mancare copiilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori dorm dar ma tot deranjeaza seful cand intra...scartaie usa.

| spiritul a răspuns:

Eu nu te-as plati sa fiu al tau boss. la munca!

| SpikE a răspuns:

Eu unul cand ma plictisesc la scoala ma uit la ceas, incearca si tu!

| maria_5001 a răspuns:

Ce coincidenta si eu m-am plictisit la muca. Asa am ajuns pe acest site!

| deluxe a răspuns:

Sparg seminte, citesc reviste de barfe, mai retusez manichiura, vb la telefon.

| niikku a răspuns:

Sincer sa-ti spun, fumez (des) ajuta!