| Yng a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti impreuna cu iubit/a sa nu va plictisiti? Astept raspunsuri. Funda! happy

6 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Pai eu si cu iubitul meu cand suntem mai plictisiti incepem sa ne jucam adica sa ne batem in joaca sa ne tragem de par si alte chestii.Ca si copii mici laughing ne udam cu apa, ne batem cu perne si altele.Totul trebuie sa vina de la sine,incepe tu sa o gadili si tot odata sa ii spui cuvinte frumoase,dupa care ea va incepe sa se"enerveze" si asa incepe "lupta".Poate ti se pare ciudat dar radem de nu mai putem. Puteti bineintels sa va uitati la un film(comedie), sa mergeti la o plimbare, un tenis sau alte jocuri competitive. Faceti ceva nou! Bafta!

| RaZ4Ing a răspuns:

Fratilor. Hai sa va zic eu ceva! In primul rand ea e fata. in al 2-lea rand eu sunt gagicu-so. V-a cerut un sfat cum sa nu ne plictisim. Voi sex sex sex sex sex sex. BA VOI INTELEGETI O RELATIE NUMAI DIN PLACERI CARNALE? Voi numai asa va distrati vere normal. Lasa mai copil ca nu ne vom mai plictisi :* Te iubesc

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Ai auzit de sex? :d

| Zero a răspuns:

Ca sa nu deranjez TPU iti pot spune ca sexul e o metoda de relaxare...ai grija sa o regulezi cum se cuvine, ft bine, si ca totul sa fie perfect sp sa iti faca un sex oral...merge la plictiseala

| cosmin_1969 a răspuns:

Faceti ceva nou intotdeauna si nu o sa va plictisiti spune-i cuvinte placute ei si tot asawinking

| AndreeaLivia a răspuns:

Sex in pozitia umeri-craci. e ff placut:X