| DrugFree a întrebat:

Voi cum va imaginati varcolaci?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sofffie a răspuns:

Misto :->

Cum sunt ei :X

Ori esti varcolac si vrei sa afli parerea oamenilorhee hee

Bineinteles ca glumeam laughing
Scuze

| Liniuta a răspuns:

Hmm...niste lupi bipezi, foarte evoluati, canini puternici, gheare puternice, agili dar nu la fel de interesanti ca si vampirii care fac totul in liniste.

| droomather a răspuns:

Pai un lup mai mare cu coltii mari si ascutiti ca un cutit care fuge rapid si ii miroase urat blana.

| Zwart14 a răspuns:

Varcolacul este brutarul.(El vara colacii in cuptor) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Ca niste catei mutanti sau asa ceva, ceva infricositor, dar plin de legende, poate adevarate!

Pa, pa.

| CatalinAndrei01 a răspuns:

Un specimen foarte evoluat care are forma de om si corp ca un lup.Lupii ies noaptea, nu? Asa ca sper sa-mi dai funda

| CrazyWolf32 a răspuns:

Pradatorul perfect