| Tudor1212 a întrebat:

Voi mai aveti acel animalut de plus din copilarie? va mai amintiti de el? ce nume avea si ce era?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am mai multe animăluțe din pluș în casă, îmi este dor de acele vremuri când nu cunoșteam supărarea și tristețea. Lumea mea avea culoare, aveam mulți prieteni acum însă mai toți au plecat în patru zări, etc.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Un urs mare care il cheama Benjamin. E mare si maro! Si acum poarta tricoul tatalui meu, unul alb, cu numar 19 de cand era el mic si juca fotball! laughing

| Psihiatra a răspuns:

Aveam o gramada. Dar cel mai drag imi era un ursulet pe care l`am rpimit intr-o zi in care, coincidenta, matusa mea s`a intors din spania, dupa ce a stat acolo vreo 3 ani.Si acelasi ursulet poarta si acum, ca pelerina, batista pe care o am de la inmormantarea bunicii pe care am iubit`o, fiindca mi-a fost ca a doua mama.Numele i l-a dar o verisoara, care imi era ca o sora, dar acum am crescut amndoua si nu ne mai intelegem.Il chema "cravatel" pentru ca avea o cravata rosie.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Da!
Imi amintesc de el era un ursulet mare si verde.
Si numele lui era Domnul Ciufy.
Stiu ca pare amuzant da chiar asa este.

| BaronVonBavaria a răspuns:

Buna Tudor
Nu mi rusine sa recunosc ca si acum il am pe Iepurila al meu, un iepure galben foarte dragut si o sa il tin pana cand mor pentru ca ii o amintirebig grin
O zi buna!

| OpreaSimonaAlina a răspuns:

Animalutil meu esteo maimutica portocalie. Inca mai dorm cu Mâine, oricat de ciudat ar pareawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| GrEeNHeArT a răspuns:

Dap am avut... de la 1 an...:X era iepuras. dar nu i-am dat numebig grinbig grin:X