| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce va amintiti din copilarie? happy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toată copilăria este o amintire vie.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
imi amintesc ca ai mei parinti au trebuit sa plece de urgenta in partea Bacaului imediat dupa ce am taiat porcu, m-au lasat la nasii mei de botez, eu am venit pe furis acasa, am spart geamu si am intrat in casa sa furhee hee o bucatica de soricilaughing cred ca aveam 6 ani
O zi frumoasa sa aihappy

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nimic interesant.

| raluca0306 a răspuns:

Foarte multe, in special boacane : am cazut cu scuterul si am o cicatrice pentru toata viata! sau cand mi-a intrat cioburi de sticla in fruntelaughing

| Latinmoon a răspuns:

Zilele lungi cand ieseam cu prietenii pe afara! puppy dog eyes

| whattt a răspuns:

Multe si frumoase

| Chronicles a răspuns:

Serile plăcute petrecute cu prietenii. În rest, nimic interesant.

| Cordelia a răspuns:

Dulceaţa de căpşuni laughing. Cred că ce au simţit toţi.