| AndraCB a întrebat:

Vrea cineva sa cumpere pui Husky siberian?

4 răspunsuri:
| AndraCB explică:

Nu donez din 3 motive: 1.parintii tatalui sunt adusi din Alaska au fost cumparati de la gradina zoologica; tatal puilor e foarte "de la el din Alaska". 2.eu nu ii vand sa ma imbogatesc, ca nu fac afaceri cu caini, dar intretinerea unui caine costa mult. Sunt puii ei, banii ii voi folosi tot pentru ea. 3. faptul ca un om poate plati pentru el imi demonstreaza mie ca il poate si intretine si chiar a depus un efort pentru a-si implini dorinta. Candva mi-am dorit si eu unul gratuit, si ma intrebam cum de nimeni "n-are inima". Cand tata mi-a luat primul Husky (asta e al doilea) mi-am dat seama. Pretul este de 250 de euro... Eu sunt din Brasov, iar cei care sunt din alta localitate si vor pui, vor fi rugati sa vina sa ii ia, sau ii voi aduce eu, pentru ca nu ii "livrez" prin curierat. Au acum 10 zile, vor putea pleca spre noul camin la 9 saptamani, dupa vaccinare, deparazitare, implantare cip etc.

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Mai bine l ai dona la cineva asa faci cauza nobilahappy daca il donezi imi spui de unde esti si vin dupa eltongue

| poppies a răspuns:

De unde esti? cati ani/luni are? Cu ce pret?laughing

| amicool08998 a răspuns:

Ce pret?