| Charlotte02 a întrebat:

Vreau sa citesc niste carti de dragoste dar mai moderne, nu din 1900.Idei?:*

Răspuns Câştigător
| AndreeaMoromete23 a răspuns:

Twilight,sincera sa fiu, o carte emotionanta care trezeste sentimente este "Adapostul", dar este povestea a unui caine abandonat si a unei pisici cu care se intalneste. Povestea se desfasoara sub pretextul "unei promisiuni".O vei adora.The vampires diaries, o carte buuna.Altele nu mai stiu, spe ca te-am ajutat.

| alleluiaah a răspuns (pentru AndreeaMoromete23):

De cine este scrisa Adapostul?

| AndreeaMoromete23 a răspuns (pentru alleluiaah):

Adapotul este scrisa de kathi appelt

5 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

A walk to remember, the last song, etc. Cand mergi prin supermarket-uri la raionul cu carti te uiti pe care iti atrag atentia ca pe spate scrie un mic rezumat.

| SashaS a răspuns:

Buna.
Poti citi Marele Getsby dar ai grija ca-i editie limitata :*.
Funda?

| westie21 a răspuns:

Cauta mihail drumes sigur o sa.ti placa