| Abdi213 a întrebat:

Vreau sa cumpar tablete de cafortan pentru o catea de pitbul. cateaua are 3 luni as vrea sa stiu daca pot sa-i dau de la varsta asta. si cum se administreaza si cate pe zi?

Răspuns Câştigător
| LePotato a răspuns:

La prima intrebare nu stiu sa-ti raspund, mai asteapta poate stie cineva.

"cum se administreaza si cate pe zi?"

Recomandare de hrănire:
Câini de până la 5 kg: 3 tablete pe zi
Câini de până la 10 kg: 6 tablete pe zi
Câini de până la 20 kg: 12 tablete pe zi
Câini de până la 30 kg: 18 tablete pe zi
Ghid dozaj:
3 tablete Cafortan la 5 kg greutate corporală.
(1 tabletă = 500 mg

1 răspuns:
| ingerdemonic a răspuns:

Poti sa ii dai cafortan si in plus iti recomand si plufortan pentru articulatii. eu i-am dat la rottweiler-ul meu cam tot asa de pe la 3 luni dar din pacate, corpul lui nu l-a asimilat si a trebuit sa i le schimb. sunt suplimente foarte bune si iti recomand sa iti iei si la i le dai si vezi cum reactioneaza organismul lui. eu le-am cumparat din Suceava de la un domn, Mihai, http://zooforte.ro/cafortan.

http://zooforte.ro/caini/sistem-locomotor/plu-fortan-protect