| BiuL a întrebat:

Vreau sa fac pancarde pentru bal. Imi puteti da mai multe detalii, ce si cum. Sa le fac pe carton? Gasesc la librarie? Sa scriu cu marker? Si sa le prind prin sala de spectacol?

Răspuns Câştigător
| RELIABLE a răspuns:

Salut, iti trebuie un carton gros mare de 100 cm x 60 cm si doua sipci de lemn de 120 cm (pe post de manere unul in singa celalat in dreapta).
Cartonul il prinzi in pionze pe sipcile de lemn.
Iar la desen folosesti markere de diferite culori. Succes.

| BiuL explică (pentru RELIABLE):

Multumesc de raspuns.
Ce mesaj sa scriu pe pancarde (fac 2)? E pentru balul bobocilor de la facultate

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
1) Da, eu zic să le faci pe carton.
2) Logic că, găsesti.
3)Păi markeru e cel mai bun deci da...ar fi naspa dacă ai scrie cu pixu.
4)Da.