| Tsz a întrebat:

Hei. Deci duminica este un spectacol numit "Artele copilariei" intre scoala mea si o alta scoala. As vrea sa fac galerie pentru scoala mea si as vrea sa scriu pancarde si tot chestii din astea, dar nu prea stiu ce sa scriu. Imi puteti da niste idei. Ofer funda. Multumesc mult:*[Scuzati categoria e cea mai vizitata:d]

2 răspunsuri:
| Tsz explică:

Nu e vorba sa se uite la mine. E vorba de galerie straight face!

| sPeC1aL_7636 a răspuns:

Scrii asa,, Sunt GAY ''. Toti or sa se uite la tine laughing