| Veronica15 a întrebat:

Vreau sa imi iau un caine, dar nu stiu ce rasa sa aleg dintre labrador retriever si westie.Voi ce ati alege?(si de ce?)

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Labradorul si Westie sunt doua rase diferite in primul rand ca marime. Gandeste-te daca vrei un caine mare sau unul mic. Unul mare mananca mai mult, e mai greu de stapanit si in general e mai greu la toate. Un caine mic e si usor de carat.
La Westie e foarte greu si costisitor sa ai grija de blana lui! Va trebui sa te ocupi zilnic de asta pentru ca altfel o sa se incurce si o sa aiba un aspect foarte neplacut.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Labrador.

| Ezeru a răspuns:

Labrador retriever. Nu am un anumit motiv pur si simplu imi place mai mult happy

| luce20022 a răspuns:

In locul tau eu asi alege labrador deoarece sunt devotati si loiali stapînului. In plus ei mai si arata foarte bine. Sper ca ti-am fost de folos!