| AdrianStoichi a întrebat:

Vreau sa mi cumpar un router bun sa acopere 210 mp de casa cu un pic de curte, am vazut atat de multe exemple incat nu mai stiu ce sa aleg Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Iti cumperi unul de 230 mp.

| Jipa95 a răspuns:

Nu pot sa-ti recomand decat ce router detin si eu : http://www.emag.ro/......E75V7BBBM/

Pe scurt, un router foarte puternic, semal foarte stabil datorita celor 2 antene de 5db. Sincer, prin 6 pereti mai grosi si vreo 50 metrii in aer liber, eu aveam 3 liniute semnal pe laptop.

Bft!

| Foculnestins a răspuns:

Cum a spus si Jipa95, acel router il am si eu si chiar mi se pare unul foarte bun.Pretul nu este foarte mare 1 mil fix cam atat costa. Fata de alte routere care costa mai mult si nu sunt deloc bune.De exemplu am un vecin care sta la et2 si cand mergem afara, el nu il prinde deloc semnal.Eu de stau la et 7 prind de afara cu o linie deci... este foarte bun routeru ti-l recomand si eu: http://www.emag.ro/......E75V7BBBM/

In casa se misca foarte bine, nu am probleme cu el sau alte chestii de genul.Numai bine.