| JoeTPU a întrebat:

Vreau sa-mi iau o pisică puppy dog eyes
Ce rasă mi-aţi sugera să cumpăr?
Funda!winking

11 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Eu una prefer pisicile care arată bine, după asta mă orientez. Ţi-aş recomanda, o pisică siameză. Sunt foarte prietenoase, cel puţin a mea aşa este. Altceva îţi recomand cu mare drag, o pisică Albastră de Rusia. Sunt încântătoare, însă, va dura ceva până stabiliţi o relaţie solidă, dar merită 100%. Îmi plac şi pisicile persane, sau birmaneze. happy
Oricum, tu alegeţi una care-ţi place, şi care crezi că ţi se potriveşte.

| JoeTPU explică (pentru positivity):

Da cred că Siameza mi se potriveşte!
Dar cât costă?

| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Angora turceasca. E asa sweet! happy

| AtateaConditii a răspuns:

Poti sa iei una gratis de pe strazi, adevarat ca nu e de rasa dar e mult mai dragastoasa decat una cumparata care are fitehee hee. In locu tau nu mi-as strica banii si as ajuta un animal fara adapost. 2 lucruri inteligente si utile pentru tine si pisica.happy Oricum banii tai decizia ta.

| AlexandraPrincess a răspuns:

Albastru de Rusia! Am si eu, si este foarte cuminte, draguta si isteata!

| ChristinneK a răspuns:

Albastru de rusia, e atat de isteata si cand vezi cum ii lumineaza blanita la lumina asa albastruie te minuneaza, a mea chiar dechide usa singurica fara sa o fi invatat si mai important sunt foarte istete :* eu asa zic dar trebuie sa iti placa si tie :p

| punktum a răspuns:

Eu ti-as sugera albastru de Rusia.Sunt unele dintre cele mai destepte pisici.Si eu am avut,si era foarte isteata: nu murdarea deloc covorul, apridea luminile, deschidea usi, si e si jucaus, si arata si bine.

| Krsz a răspuns:

Siamezabig grin

| PusToaiKaA a răspuns:

Siameza sau persana...

| sebyu a răspuns:

Scottish fold

| Euuuuuu31358515 a răspuns:

Siameza