| Coroliuc_Catalin_1999 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un caine de vanatoare pentru vulpi dar nu stiu ce sa aleg fox terrier sau jagd terrier care este mai bun si cu ce?

3 răspunsuri:
| Marius_Mandarina_1995 a răspuns:

1 fox terrier este un caine destul de usor de dresat, este un caine puternic si ascultator, iti recomand Fox Terrier dar nu sa fie corcitura, daca dumneavoastra vreti sa mergeti la vanatoare acest caine trebuie dus la dresaj sau puteti sa-l luati gata dresat.

| Coroliuc_Catalin_1999 explică:

De dresat nu-i problema eu mi-am dresat toti caini si nu am facut vreun curs sau is dresor am vrut sa stiu ce parere aveti multumesc!

| AndreiAndrei12341234 a răspuns:

Fox terrier e cel mai potrivit pentru vanatoare de vulpi, asa cum spun si specialistii in vanatori de vulpi. Iti recomand Fox Terierr