| Intrebari124 a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot sa ajut un porumbel mort.Am mers in oras si l-am gasit.Era pui si l-am dus acasa dar cand am ajuns acasa era mort. Vreau sa stiu daca se va mai trezi.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă nu mai respiră, nu te mai chinui. sad E la Doamne-Doamne în grijă.
Îți spuneam cum l-ai fi putut salva dacă era inca in viață! Dar, cred că nici nu dispuneai de medicamentele necesare. Eu am salvat zeci, dar am avut si multi care nu au răspuns la tratament.
Ești un copil minunat. happy

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

E un ritual întreg, dar ai nevoie de o vrăjitoare.

| zilog a răspuns:

Daca un om sau un animal a murit de mai mult de 5 minute nu are nici un rost să mai incerci ceva

dar profesorii ăia ai tăi pe ce își iau banii?

ia sa mergi la scoala cu el la biologie si sa iti intrebi profesoara pe ce isi ia banii daca nu te-a invatat lucruri din astea elementare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai poți face nimicsad decât dacă mai respira îl poți duce la veterinar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mortul e mort 4ever nu ai ce sa mai faci.

| Irinelp a răspuns:

Da se mai trezește doar dacă este duhul sfânt sau ești tu Isus să faci o minune?

| Intrebari124 explică:

Scuze nu inviu sa ajut

| Floydancingsaha a răspuns:

Pare destul de logic ca ceva care a murit nu mai poate fi inviat:-D. Asta doar in cazul in care nu e mort si doar tu crezi asta... Incearca sa il duci la un veterinar daca poti sa vada dacă chiar e mort.