| TooxykBarbiiiie a întrebat:

Sunt impreuna cu Alex de 3 luni. Ieri, mai bine spus aseara, m`a intrebat daca vreau sa facem sex. Am ramas masca si am inceput sa rad crezand ca e gluma. Apoi am zis " Nu, Alex, logic ca nu! ". Iar el mi-a zis ca daca nu am culc cu el o sa imi dea papucii. Apoi am mers acasa la mine iar el s`a dus prin oras nu stiu pe unde cert e ca dimineata am gasit un mesaj de la el pe Y! Mess. mi-a zis ca daca m`am mai gandit sa merg astazi la ora 12:00 la el acasa. Buun, m`am imbracat si m`am dus. Acolo i``am spus ca vreau sa ne despartim. El credea ca eu am venit sa facem dragoste. i-am spus ca nu depind de el, si imi pot gasi pe cineva oricand. El atunci a spus ca pot sa plec, dar usa era inchisa. Atunci i-am spus ca sper ca nu ai de gand sa ma violezi. El a spus ca nu. Dar am stat si am povestit pana la ora 3 apoi ne-am sarutat iar el mi-a zis ca nu ma poate astepta dar v-a incerca. Atunci eu i-am spus ca nu mai vreau sa ne despartim. El m`a condus pana acasa ( eram singura ) si am inceput sa ne sarutam pe canapea. Si am ajuns la mai mult. Eu ramasesem doar in chilot si sutien si atunci am spus : " Ce naiba facem ". El a inceput sa rada si a spus : " Cred ca facem ceva rau. ". Am fost de acord cu el si ne-am oprit iar el a mers acasa. Credeti ca e bine faptul ca inca mai sunt impreuna cu el? Fundita.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Foarte interesanta povestea ta. ai facut bine ca nu ai cedat din prima... Mi-a placut faza cu :"Sper ca nu ai de gand sa ma violezi."
Este bine ca inca esti impreuna cu el, dar nu il mai lasa niciodata sa te ameninte ca iti da papucii daca nu te culci cu el. Vorbiti pe tema aceasta si spune-i ca nu esti inca pregatita sa faci acest pas. Daca va intelege si te va astepta, este clar ca te iubeste. Daca nu, da-i tu papucii inainte sa te ameninte din nou.

pa, pa.

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Trebuia sa ramai la faza cu despartitul!
NU te merita, fata mea!

Iubitul meu m-a asteptat aproape 1 an, si atunci pentru ca am zis eu ca sunt pregatita, desi am 21 de ani si practic ar fi zis ca sunt nebuna sa ii spun ca nu vreau! Pe tot parcursul relatiei nu m-a presat absolut deloc, mi-a spus ca nu vrea sub niciun chip sa o fac de dragul lui; si demnitatea si respectul lui, dargostea lui m-a facut sa-mi dau seama ca el o sa fie primulhappy si asa a fost!

Ne iubim si saptamana viitoare facem 1 an.Nici nu visam la inceput ca o sa fie atat de bine, ca o sa mai gasesc pe cineva ca el!

Deci, nu o face cu asta ca daca la varsta mea s-a putut sa gasesc asa baiat poti si tu!

Imi dau seama ca tu nu il iubesti din moment ce nu ai ezitat pentru despartire, deci lasa-l. E mult mai frumos sa o faci din dragoste, cu sufletul curat!

Iti doresc o poveste de dragoste asa cum merita oricine : de vis!

| Floreenofficial a răspuns:

Sunt baiat si parerea mea este ca te-a dezbracat cam usor adica in sensul ca te-a dus de nas, a crezut ca esti jucaria lui.isi urmareste scopul, draga! cand n-o sa-i mai dai sex te va abandona ca pe ultimu om. straight face

| Damian a răspuns:

Astea sunt probleme de emo?

| WickedBoy a răspuns:

Dragutza povestetongue Vedeti sa nu faceti prea multe faze din astea ca o sa va treziti intr-o telenovela cu 3 sezoane si cu 500 de episoade pe sezonwinking

Cred ca e bine daca sunteti impreuna si va doresc multa fericirelaughing

| WickedBoy a răspuns:

@ElmoRullzzz imi pare rau dar telenovelele nu se termina.Mereu producatorii lasa povestea neincheiata cu gandul ca poate o sa revina la ea

| Foxilikkkă a răspuns:

Buna.
Ciudat e faptul ca a spus atunci ca daca nu te culci cu el iti da papucii, sper ca a glumit.
A spus ca nu te poate astepta dar ca o sa incerce.Eu zic sa ai rabdare sa vezi cum mai decurg lucrurile, daca vezi ca insista si insista intr-una pe tema asta, da-l incolo, e clar ca vrea altceva!
Sa nu cumva sa faci prostia sa te culci cu el ca sa nu se desparta de tine, ca oricum dupa ce te culci cu el sigur nu te mai baga in seama, zice ca esti o usuratica oh go on.
Daca insista, fii tu prima care ii da papucii, sa vada ca esti fata desteapta.
Ai grija de tine! :*

| Bia` a răspuns:

Buna...
Interesanta povestea ta`winking
Ai grija la fazele acestea cu dezbractau` sh dupa gata.pentru ca incet incet o s`o faci cu el fara sa vrei si fara sa-ti dai seama. Iar dupa o sa-ti para rau iar el o sa-ti dae papucii cat ai clipii.Si la vorbele pe care ti le v-a spune te vei simtii foarte naspa.
Bafta in continuare`love struck

| OMarmotaO a răspuns:

Cute. e foarte bine ca mai sunteti impreuna mai ales ca el te asteapta pana vei fi pregatita nu multi fac asta...

| mary a răspuns:

Da e foarte bine ca ai ramas cu el. pe moment, cand am citi ca usa era inchisa mi-am zis "gata a violat-o si a venit sa planga pe TPU". daca el te-a lasat si ati decis impreuna sa nu faceti sex atunci e bine.era mai rau daca dadeai peste unu' care inchidea usa si spunea "nu pleci pana nu te..." am mai vazut un caz pe aici pe TPU.

| mysteryo_3033 a răspuns:

Da frumoasa poveste...si da e bine daca ramai cu el fiindca nu e un psihopat sexual, si decizia cu sexul e buna:d...mult noroc

| Roxy1993 a răspuns:

Imi place povestioara. Da, e bine ca mai sunteti impreuna!

| TooxykBarbiiiie explică:

@ WickedBoy.

Macar intr-o telenovela sunt finaluri fericite laughing)

| TooxykBarbiiiie explică:

@ D&G ( Damian Ghe. ) Nu sunt emo mai baiatulee rolling on the floor.
Nu te mai tot lua dupa pozawinking.

| TooxykBarbiiiie explică:

@ WickedBoy. hmm, ai dreptate laughing).

| DrOgAt_1508 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E forte faina povestea si pot spune ca ai procedat foarte bine mergand la el si spunan`dui ca va despartiti. Pt asta trebuie sa te felictit.cand citeam ca te-ai imbracat am zis ooo nu, au facut-o! E bine daca a spus ca incerca macar sa te astept e bine.si daca te iubeste te va astepta...
Cred ca e bine ca ati ramas impreuna dar ai mare grija pe viitor.
Iti doresc toate cele bune!
Pa, pa!