| LeEu200 a întrebat:

Astazi am iesit in oras cu niste prieteni. O fata si un cuplu, mai exact. Fata aceea ma place. Dar eu nu. Am ajuns sa ne plimbam intr-un loc mai retras (toti 4), iar cuplul a ramas in urma. Ne-am plimbat cat ne-am plimbat, si nu stiu cum se face ca am ajuns sa ma sarut cu aceasta fata, apoi am dus-o acasa. Problema e ca ea s-a atasat de mine, iar eu nu vreau o relatie, din moment ce nu simt nimic pentru ea. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu ai absolut nici o urma de sentimente pentru ea si te consideri un om civilizat cel mai bine ar fi sa ii spui pentru ca biata de ea sa nu-si faca iluzii si sperante desarte.Sunt convins ca nu ati ramas intamplator singuri ceea ce ma face sa cred ca ea te doreste/iubeste si ar fi pacat sa-ti bati joc de ea.Dar mai stii, se zice ca pofta vine mancand.Mai gandeste-te poate ca dai cu piciorul diamantului din colb.

6 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Ar trebui sa ii bagi o scuza buna, sa nu o ranesti. Daca nu te mai vezi cu ea, sau nu te cunoaste prea bine, spune-i ca te-ai impacat cu fosta ta prietena.Ii mai poti spune ca nu esti pregatit de o relatie in momentul de fata. Ceva sa nu o raneasca, nu ii spune ca o placi.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa inteleg ca e o urata daca nu vrei relatie cu ea? of i-ai dat sperante cu saruutl ala, bleguleee acum nu mai scapi de ea

| LoveSleep a răspuns:

Cum pana mea "nu stiu cum se face ca am ajuns sa ma sarut cu aceasta fata"?
Ești de tot râsu. De ce ai sărutat-o, n-ai avut ce face?

| LeEu200 explică (pentru LoveSleep):

A fost pe moment. Imi tot dadea cate "semnale" etc..si mna, pana la urma m-am sarutat, desi acum regret asta.

| Felys a răspuns:

Cum dracu ai ajuns sa o saruti daca zici ca nu iti place, chiar a fost urat din partea ta mai ales ca urmeaza sa o dezamagesti foarte curand