| Florescu_Adita_1990 a întrebat:

Vreau sa va intreb cum pot sa imblanzesc papagalul meu agapornis (amorez) pentru ca ii e teama da mine si nu pot sa il ating ca ma musca.Este femela. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Goooogle a răspuns:

Incearca sa petreci mai mult timp cu el, rasfata-l cumpara-i ceva bun de mancare de la magazinul de animale, rasfata-l putin si o sa se ataseze de tine.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu mancare

| stefy57 a răspuns:

Tine-l bine strans in mana sa nu poata misca si stai cu el de vorba cat mai mult timp posibil.In timp se va obisnui cu tine si te va iubi si el/ea.Eu asa am procedat cu ai mei-am o pereche-si acum daca le dau drumul din colivie nu mai scap de ei, stau numai pe umar sau pe cap.

| Florescu_Adita_1990 explică:

Nu pot pentru ca ma musca Stefy57. Multumesc pentru ajutor