| Byannkax3 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri gen: Mi-e frica sa nu te pierd caci te iubesc. URGENT! DAu FUNDITSAAA...

Răspuns Câştigător
| Loora a răspuns:

Intelege ca nu vreau doar o relatie de-o vara ca inima nu-mi bate doar cand e frumos afara...

Si orice loc devine perfect pentru mine atunci cand imi esti alaturi...

Privirea mea da de stire... ca ochilor mei le e frica sa nimereasca intr-o noua poveste de iubire.

Dragostea este ca un razboi - usor de inceput si greu de terminat!

Sper sa iti placa :X fundita? big grin

3 răspunsuri:
| Loora a răspuns:

Multumesc de fundita :*

| samoiladaniel a răspuns:

Cand nu esti cu mine, te caut in nestire!
departe te simt dar cu un gand, te cuprind!
esti viata de azi, speranta de maine, doriinta eterna.