| Bububah111 a întrebat:

Hello! vreau si eu niste statusuri :* cu golan, ex:imi iubesc golanul
etc.
va rog urgent
fundita:*:*:*:

6 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Îmi iubesc cocalaru'. rolling eyes

| Anonima307 a răspuns:

Cu tine vrea o zi
Cu mine vrea o viata
Eu raman printesa lui
Tu ramai o zdreantawinking

Hai ZdreanTzO IeShi in FaTsa DaY U PoFTa De Viata )AruNka GeSTuRi De TarFa Din Tine si SuGe`O CuM sti U Mai ByNE Sa Te ia Cu el u Ai Vrut Dar El Se PiSha Pe Tine si Sh Ma aLeGe Pe Myne

Pt Mn Sar Lasa De VaGabOnTzeAla IO sunt PrYnCeSSa LuI chiar Ji AtuNki cand Ma INseAla Stiu K e Doar O AventUra GOala JI ca In IniMa Lui Tot Io Sunt CaMpiOana

Tee`iubesc pana la cer `. Eu st fetita Ta`. iar Tu… Baiatul meu dee` cartierr

Vagabont vei fi mereu
Dar esti vagabontul meu :X

| Anonima307 a răspuns:

Cu tine vrea o zi
Cu mine vrea o viata
Eu raman printesa lui
Tu ramai o zdreantawinking

Hai ZdreanTzO IeShi in FaTsa DaY U PoFTa De Viata )AruNka GeSTuRi De TarFa Din Tine si SuGe`O CuM sti U Mai ByNE Sa Te ia Cu el u Ai Vrut Dar El Se PiSha Pe Tine si Sh Ma aLeGe Pe Myne

Pt Mn Sar Lasa De VaGabOnTzeAla IO sunt PrYnCeSSa LuI chiar Ji AtuNki cand Ma INseAla Stiu K e Doar O AventUra GOala JI ca In IniMa Lui Tot Io Sunt CaMpiOana

Tee`iubesc pana la cer `. Eu st fetita Ta`. iar Tu… Baiatul meu dee` cartierr

Vagabont vei fi mereu
Dar esti vagabontul meu
Si te voi iubii mereu :X

| Anonima307 a răspuns:

Golan esti si plang mereu...
Dar nu te las, golanul meu :X

| petruta a răspuns:

Auzi tu nu ti se pare ca esti cam nesimtita pai tio zis fete statusuri si tu nu leai dat funda nesimtito

| Gabrielă_8854 a răspuns:

Ti-o spun pentru binele tau, cazi in penibil.