| InstinctPr3ciS a întrebat:

Vreau si eu nume de caini rasa Pitbull ( Baiat).
Nu-mi dati siteuri ca m-am uitat pe destule siteuri.
As-i vrea un nume mai special, adica mai frumos si in acelasi timp impresionant si sa fie si putin fioros.

Răspuns Câştigător
| isabell22 a răspuns:

ATHOS pentru ca e un caine puternic.mai fioros asa big grin sincer daca as avea un catel i-as pune numele POKER big grin

11 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Demon sau Brutus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oxy,Orex,Otto

| luiza171 a răspuns:

Nu stiam ca la voi tzontonel, biluta etc sunt nume fioroaserolling on the floor))bine ca n-ati spus pufy... poate killer, king, lord, zorro nu stiu

| tricky a răspuns:

Bobitza, Grivei, Bujie, Tzontzonel, Umflici, Biluta.

| albertosme98 a răspuns:

Eu am avut un pitbull si l-am numit rock (se aude rocbig grin)

| NoOName a răspuns:

Poiii` hmmm... Zenon Xenon Orexon WiilBool Rex Mex Dex Dax Maximuumm` nujjj` cii s` mai zic` s.a opritt` Imaginatsia`n lokkcc` Atatt` Zimii` pee` privattt kumm` o s` il chemeee happy

| fluturash9 a răspuns:

Eu zic ca poti pune rocky,Taisan, lord, tiger... sper ca ti-am fost de ajutor! succes

| Carciumaru_Alin_2000 a răspuns:

Roky,max,glont,baxy,don si numele pe care il are Pitt Bull-ul meu nu il spun ca este cel mai tare si nu vreau sa il copiati

| andreutza_3087 a răspuns:

Poti sa ii pui numele baubau e original si personalizat

| Marrius a răspuns:

Rockywinking

| Amariei_Giulia_2000 a răspuns:

Bratva, Cain sau Adonis