| Dσℓℓу a întrebat:

Scz categoria. Spuneti-mi va rog frumos niste nume de caini.Maine imi iau un caine/catea ciobanesc mioritic si vreau niste nume.Nu stiu daca e fata sau baiat asa ca dati nume in ambele cazuri.Este ciobanesc mioritic asa ca as vrea ceva mai fioros dar si in acelasi timp placuthappy. Na spune-ti voi.Sa nu-mi veniti cu ditamai listoaia de pe net ca asa pot cauta si eu. Dati niste exemple care va plac voua! Multumesc[Fundita+v00tuletss]

2 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Mie imi place foarte mult Akali si cred ca merge si de fata si de baiat.
john, sasha,

| ionutalex a răspuns:

Tulfutzbig grin! sau...Caine!