| mardeamor a întrebat:

Vreau un porcusor de guineea ce pret credeti ca are? fiecare in parte. el, cusca, mancare ce preturi au? mersi mult

5 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Pretul nu depaseste 100 lei noi, cusca in jur de 20-30 lei.si despre mancare nu stiu...

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,uite astia ofer guineea http://www.aaz.ro/vanzari/21/pretul-unui-porcusor-guineea xoxo:)bafta!

| Yana a răspuns:

Porcusorul in sine nu e atat de scump. Mai scumpa e cusca. Acum, depinde si de oras. Exemplu la mine in oras: Porcusorul de guineea 50 de lei, Cusca 100 de lei, rumegus si alte chestii inca vreo 30-40 de lei. Deci un total de Aproximativ 200 de lei.

[Yana]

| Any_6060 a răspuns:

Sunt si gratis. Cauta pe net :dau spre adoptie porcusor de giuneea, Intr-un timp erau.

| kiddu_1282 a răspuns:

Păi și eu am love struck și nu costă extrem de mult :].
uite :
porcușorul : 70 ron
cușca : 35 ron
mâncarea : 19 ron. dar depinde și de unde le iei. eu sunt din Pitești. și le.am cumparat de la carrefour.
. fundă? puppy dog eyes