| PaccO a întrebat:

Ziceti-mi niste probe pentru un concurs. Poate sa fie contra cronometru, sarituri cu coarda etc.

2 răspunsuri:
| vasyutza a răspuns:

Concurs de vitze cu bicicleta...concurs de cele mai multe cosuri pe zi la bascket concurs fuga.concurs coarda.concurs pinpong., concurs e baut suc mancat parafi etc.concurs de picta concurs de dansat concurs de cantat concurs de viteza maxima.concurs cu skateu cu rolele cu bitza si cu piceoarele funda? nu amcrying

| PaccO explică:

Nu prea am inteles.