| AndYnuStiu14 a întrebat:

1) Buna TPU cine m-ar putea ajuta cu niste nume de jocu care sa contina caracterele warrior, mage, arcer sa fie online...

2) Cine imi poate spune cand apare Gta 5... in Romania pe file*list.(nu vreau sa il cumpar)

3) Cine ma poate ajuat sa imi faca TDU 2 (Test drive ultimated 2) deci cum sa va explic nu stiu ce i-am facut ca mia paers o data(l-am jucat pe modul offline) si cand sa il porenesc a 2 oara nu mai merge. nici pe mocul online nici pe cel offline... cine imi poate raspunede la tate cele 3 intrebari si corect ii dau FUNDA!

1 răspuns:
| Shot_Deq_1996 a răspuns:

La prima intrebare ti-as putea raspunde doar metin2 si shake and fidget