| Alexu420 a întrebat:

1.Cat cupru contine de obicei o masina de spalat?
2.Ce as putea sa fac cu o masina de spalat automata indesit cu cuva de aia de se ridica capacul in sus daca e distrusa placa de baza!(spala dar cateodata nu clateste)

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti chema un meserias sa repare masina sau iti iei una noua in rate. BEKO sau ZANUSSI au design mai fain.

| Alexu420 explică (pentru mgtow):

Pai nu ca am luat deja una noua! vreau doar sa stiu cat cupru ar avea in ea sau o duc asa direct la fiare. ca ma incurc de ea pe aici!

| Ulici_Radu_1981 a răspuns:

Salut, pana la urma ai aflat cat cupru este intr-un motor de masina de spalat, si pe mine ma intereseaza